Наші компетенції

«Інтерньюз-Україна» – це професійна команда, яка працює в багатьох сферах, від розвитку медіа до європейської інтеграції, від інформаційних кампаній до навчання, від аналітичної до PR-підтримки важливих суспільних подій та явищ.

Серед компетенцій «Інтерньюз-Україна» – надання комунікаційної підтримки, виробництво контенту, проведення навчання та спеціальних заходів (в тому числі вуличних акцій та флеш-мобів), забезпечення медіа- та контент-супроводу, нестандартного рішення стандартних проблем, big idea.

 

За понад двадцять років діяльності «Інтерньюз-Україна» були реалізовані інформаційні кампанії на підтримку поширення європейських цінностей в Україні, кампанії спрямовані на боротьбу з поліомієлітом в Україні, комунікаційні кампанії реформ та багато інших комплексних інформаційних заходів. Організація постійно підтримує зв’язок з українськими національними та регіональними медіа, співпрацює з іноземними ЗМІ. За участі «Інтерньюз-Україна» у 2016 році було розроблено Стратегію комунікування європейської інтеграції в Україні – перший підтриманий на державному рівні документ, що визначає шляхи поліпшення комунікування процесу європейської інтеграції в Україні.

 

Щороку «Інтерньюз-Україна» випускає з десяток мультимедійних матеріалів: відеороликів, посібників та публікацій, запускає роботу сайтів, онлайн-сервісів або курсів. Організація прагне відповідати викликам часу і використовує для розповсюдження інформації про суспільно важливі питання найзручніші платформи. Серед наших успішних мультимедійних новацій – проект моніторингу порушень під час місцевих виборів ElectUA, онлайн-курс для журналістів «Як розуміти соціальні мережі»онлайн-сервіс для верифікації інформації Verify.org.ua, а також відеоролик «Європа починається з тебе», який зібрав понад 10 тисяч переглядів на Youtube.

 

З моменту заснування до грудня 2016 року «Інтерньюз-Україна» провели 1164 різноманітні заходи – понад 5 тисяч годин для нових знань та знайомств. Ми маємо тривалий досвід організації медіа-тренінгів, воркшопів для журналістів та редакторів про висвітлення процесів євроінтеграції та реформ в Україні, навчання з цифрової безпеки та використання нових медіа, літні школи для молоді з медіаграмотності, розслідувальної журналістики тощо.

 

Серед наших заходів також нестандартні та спеціальні події: медіавечірки - інформаційно-розважальні заходи для медійної спільноти -, спеціальні кінопокази просто небавікторини на знання фактів про ЄС в різних регіонах України, квести, прес-тури для регіональних медіа та багато іншого.  Команда «Інтерньюз-Україна» подбає про кожну дрібницю: від креативної концепції заходу до організації та контролю його проведення.

 

Інформаційні технології стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. Ми добре розуміємо це і тримаємо руку на пульсі подій в світі Інтернет-технологій та нових медіа. Команда моніторить проблему порушення прав користувачів на вільний Інтернет, проводить і бере участь у багатьох вебінарах, баркемпах, школах, а також постійно працює з онлайн-медіа та соціальними мережами.

 

«Інтерньюз-Україна» щороку реалізує десятки великих проектів, дбає не лише про технічну й операціну складову роботи. Ми гарантуємо якість, креативний підхід та нестандартне рішення стандартних проблем, постійний розвивиток та генерацію нових ідей, комфортну співпрацю.