Інтерньюз у світі

Від вересня 2016 року Інтерньюз-Україна стала членом GFMD – the Global Forum for Media Development. Завдяки цьому ми можемо обмінюватись інформацією та досвідом з більш як 175 медіа-організаціями з понад 100 країн світу. Всіх нас у цій міжнародній мережі об’єднує спільна метасприяти розвиткові вільних, професійних і плюралістичних ЗМІ, що в свою чергу призводить до більшої відкритості суспільства, прозорості та  свободи слова.

 

З 2016 року Інтерньюз-Україна є членом та делегатом Форуму громадянського суспільства. Його метою є розвиток стосунків між представниками громадянського суспільства в ЄС та партнерських країнах (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) та підтримка їх активної участі у публічному житті та процесах реформ в їх країнах. Організації громадянського суспільства зустрічаються один раз на рік під час Форуму громадянського суспільства, що збирає понад 200 ОГС із партнерських країн та ЄС. Разом з іншими організаціями громадянського суспільства ми підтримуємо діалог з владою у партнерських країнах за допомогою інформаційної підтримки, обміну досвідом (включаючи сферу європейської інтеграції), рекомендаціями щодо національних політик та політик ЄС, а також моніторингу діяльності в рамках зустрічей міністрів та багатосторонніх тематичних платформ.

 

З 2014 року Інтерньюз-Україна є ініціатором та активним членом міжнародної аналітичної групи UkraineWorld. Ця ініціатива, спрямована на об'єднання ключових українських і міжнародних експертів та журналістів, зацікавлених у висвітленні ситуації в Україні, а також протидії пропаганді і дезінформації. Учасники групи UkraineWorld – українські та міжнародні медіа й аналітичні центри: Громадське, StopFake, Український кризовий медіа-центр, Інститут світової політики, Євромайдан Press, Міжнародний фонд Відродження, Kyiv Post, Chatham House, Atlantic Council, Європейська Раду з міжнародних відносин, Німецьку Раду з міжнародних відносин, Фонд Карнегі, Інститут ЄС з досліджень безпеки, Belingcat, European Values, Financial Times, Le Monde, The Economist, BBC, Reuters, France 24, Zeit, El Pais та багато інших.