Наші експерти

 Костянтин Квурт

Сфери: медіакомунікація, професійні/етичні стандарти, медіаринок, свобода слова, суспільство

Голова правління ГО "Інтерньюз-Україна", має понад 20 років досвіду управління у сфері медіа та комунікацій України й країн СНД, розбудови коаліцій та медіа-асоціацій. Знається на європейському та світовому досвіді розвитку медійної сфери, особливостях становлення та перспективах українського медіаринку, бере участь у його розбудові з часів незалежності. Експерт-суспільствознавець, розуміється на шляхах перетворення та розвитку українського суспільства в сучасних умовах.

 

 

Андрій Кулаков

Сфери: медіакомунікації, медіаринок, професійні/етичні стандарти, свобода слова, управління проектами

Директор з програмної діяльності ГО «Інтерньюз-Україна», провідний медіа-експерт, тренер, консультант. Має більше 10 років досвіду роботи у менеджменті неурядових та медіа-організацій, великий досвід у сфері журналістики, комунікацій та просування міжнародних донорських організацій.  Працював як в друкованих виданнях, так і на радіо і телебаченні. На посаді директора з програмної діяльності відповідає за адміністрування усіх проектів ГО «Інтерньюз-Україна», включаючи фінансовані Представництвом ЄС в Україні, USAID, Світовим Банком, посольствами країн-членів ЄС та ін. До сфери його компетенції також належать підтримка контактів з донорами та партнерами, загальне управління проектами, координація роботи проектних менеджерів, розробка планів проектів та їх звітів.

Був співробітником Департаменту зі зв'язків з громадськістю Міжнародного фонду "Відродження". Брав участь в розробці і реалізації комунікаційних проектів і кампаній, що сприяли просуванню земельної та освітньої реформ, виборчого законодавства, прав дітей та жінок, європейської інтеграції України, інтеграції місцевих громад та ін. Працював на «5 каналі» (2005), ТРК «Ера», газеті «Селянська спілка» (1997-1998) та у Міжнародному Фонді «Відродження» (2004-2005).

 

Євген Радченко

Сфери: право, виборче право та виборчі системи, політика

Директор з розвитку ГО «Інтерньюз-Україна», експерт у сфері виборів, виборчого законодавства, місцевого самоврядування, політики.

Працював міжнародним спостерігачем, керівником групи міжнародних спостерігачів, консультантом виборчих штабів, керівником групи юридичних консультантів. З 1994 – по 2004 був Заступником Голови Правління Комітету Виборців України. У 2004 –2005 працював Координатором виборчих програм Асоціації американських юристів (ABA/CEELI). З 2005 по 2008 рік працював Радником з питань виборів та управління Координатора проектів ОБСЄ в Україні, де займався впровадженням проектів, пов’язаних з виборами. З 2009 року – Експерт Венеціанської Комісії. Працював на виборах у 14-ти країнах. З лютого 2014 року – Головний експерт групи Реанімаційного Пакету Реформ з виборчого законодавства. Брав участь у розробці: Концепції Виборчого кодексу України (2000 р.), доопрацюванні проекту закону «Про державний реєстр виборців», розробці методичних посібників для членів ОВК, ТВК та ДВК на виборах 2006, 2007,2010, 2012, 2014 років, Законопроектів «Про вибори народних депутатів»  (2 редакції). Був членом робочої групи з підготовки Виборчого кодексу (2008-2010), Проекту закону про «Всеукраїнський референдум» (2013-2014), Проекту закону про «Місцевий референдум» (2014), Проекту закону «Про місцеві вибори» (2014-2015). На посаді директора з розвитку в «Інтерньюз-Україна» займається  стратегічним плануванням діяльності організації, просуванням комерційних проектів, аналізом ефективності проектів, їх трансформації, комунікацією всередині і назовні організації, пошуком нових партнерів, PR-активністю та організацією масових заходів.

 

Павло Моісеєв 

Сфери: медіа, право

Директор з правових питань «Інтерньюз-Україна», медіа експерт, юрист, тренер, член Незалежної медіа ради, Експертної ради при Міністерстві інформаційної політики, Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики.

Проводить тренінги щодо правового захисту журналістів, доступу до публічної інформації, діяльності ЗМІ під час виборів, регулювання рекламної діяльності та спонсорства. Член експертних рад з питань діяльності медіа під час виборів у 2006, 2007, 2010 роках. Член робочих груп: з підготовки проекту Виборчого кодексу (з питань ЗМІ та інформації), закону «Про аудіо візуальні послуги»; експертної ради при Секретаріаті Президента з питань мовної політики (2005-2006). Проводив курси підвищення кваліфікації для центрального апарату, представників та секретаріатів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2006, 2007). У 2002-2004 – Керівник проекту Правовий аудит, займався консультуванням та судовим захистом електронних і друкованих ЗМІ. Працював у Національному банку України, мав приватну юридичну практику.

На посаді директора з правових питань в «Інтерньюз-Україна» займається управлінням юридичними справами, організацією процесу лобістської/законотворчої діяльності, взаємодією з державними органами, розробкою та впровадженням PR-стратегій організації, стратегічним планування та розвитком правових проектів.

 

Володимир Єрмоленко

Сфери: міжнародна політика, євроінтеграція, суспільствознавство, філософія, література.

Директор європейських проектів ГО «Інтерньюз-Україна». Український філософ, публіцист та есеїст, доктор політичних студій Вищої школи соціальних наук (Париж), модератор Школи європейських студій, журналіст Громадського ТБ. Кандидат філософських наук. Старший викладач кафедри філософії та кафедри літературознавства та іноземних мов Києво-Могилянської академії. Ведучий проекту «Громадське. Світ» на Громадському телебаченні. Автор книжок «Оповідач і філософ: Вальтер Беньямін та його час» (2011), «Далекі близькі. Есеї з філософії та літератури» (2015), статей та оглядів.

 

Віталій Мороз

Сфери: нові медіа, цифрова безпека, верифікація інформації, журналістика, соціальні мережі, цифрові комунікації

Керівник програм нових медіа в ГО "Інтерньюз-Україна", експерт з онлайн-медіа та цифрової комунікації. Відповідає за розвиток інноваційних освітніх проектів для українських ЗМІ. Проводить навчання та розвиває проекти націлені на роботу онлайн-ЗМІ, соціальних медіа (Facebook, Twitter, YouTube і тд), забезпечення стандартів журналістики та цифрової безпеки, інформаційного протистояння. Провів більш ніж 300 навчальних сесій (тренінги, семінари, баркемпи, хакатони) та виступів на тематику Інтернету та інновацій в медіа. Розробник та лектор двох онлайн курсів для журналістів та користувачів соцмереж.