Про нас

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» є однією з найбільших громадських організацій України. Протягом своєї 17-річної історії роботи в сфері медіа, вона незмінно демонструвала лідерство й інноваційний підхід в реалізації проектів, спрямованих на підтримку вільних, незалежних та успішних медіа в Україні. 

Основними цілями «Інтерньюз-Україна» є становлення незалежних та плюралістичних медіа в Україні;  підвищення стандартів журналістики; удосконалення законодавчої бази, що регулює  відносини в сфері медіа в Україні;  розвиток нових медіа; встановлення ефективної співпраці між медіа, третім сектором та владою, а також підтримка європейської інтеграції України. Через досягнення цих цілей «Інтерньюз-Україна» робить свій вагомий внесок в розвиток повноцінної демократії і громадянського суспільства в Україні.

З 1996 року «Інтерньюз-Україна» займає позицію в авангарді підтримки вільних та незалежних медіа, зокрема, через залучення передового світового досвіду до України.  

За останні 20 років команда «Інтерньюз-Україна» реалізувала 394 проектів, провела 1 164 різних заходів (тренінгів, конференцій, семінарів, вуличних кампаній, флеш-мобів), які відвідали понад 20 585 учасників з усієї України. З моменту створення до 31 грудня 2016 року організацією було вироблено 343 теле- і 1,308 радіопрограм на політичну, економічну та соціальну тематику, надано технічну і юридичну підтримку 911 редакціям і журналістам з України, інших країн Східної Європи, а також країн Центральної Азії.