Про нас

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» є однією з найбільших громадських організацій України. Протягом своєї 17-річної історії роботи в сфері медіа, вона незмінно демонструвала лідерство й інноваційний підхід в реалізації проектів, спрямованих на підтримку вільних, незалежних та успішних медіа в Україні. 

Основними цілями «Інтерньюз-Україна» є становлення незалежних та плюралістичних медіа в Україні;  підвищення стандартів журналістики; удосконалення законодавчої бази, що регулює  відносини в сфері медіа в Україні;  розвиток нових медіа; встановлення ефективної співпраці між медіа, третім сектором та владою, а також підтримка європейської інтеграції України. Через досягнення цих цілей «Інтерньюз-Україна» робить свій вагомий внесок в розвиток повноцінної демократії і громадянського суспільства в Україні.

З 1996 року «Інтерньюз-Україна» займає позицію в авангарді підтримки вільних та незалежних медіа, зокрема, через залучення передового світового досвіду до України.  

На грудень 2012 року організація понад 300 проектів, провела понад 750 медіа заходів (тренінгів, конференцій, семінарів, вуличних акцій, флешмобів) для більш ніш 9.000 учасників; виготовила 270 теле і радіо програм на політичну, економічну і соціальну тематику; надала технічну та юридичну підтримку 350 телекомпаніям, 177 радіо станціям і 74 газетам України, країн пострадянського простору, а також Європи.