Медіа-експедиція на Луганщину «Демократична освіта на лінії зіткнення»

МЕДІА-ЕКСПЕДИЦІЯ НА ЛУГАНЩИНУ
«ДЕМОКРАТИЧНА ОСВІТА НА ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ»
Сєвєродонецьк, Лисичанськ, 17 жовтня 2018
 
Як навчаються школярі у Луганській області? Чи реалізується тут реформа освіти та Нова українська школа? Враховуючи військові дії на сході України, чи мають діти змогу навчатися у демократичних умовах, що допоможуть їм стати повноцінними громадянинами? Пропонуємо взяти участь у нашій медіа-експедиції до Луганщини та разом із нами отримати відповіді на всі ці питання.
 
17 жовтня (середа) ми зустрінемось у м. Слов’янськ на 9:00. Звідти попярмуємо автобусом у м. Сєвєродонецьк і розпочнемо захід із брифінгу з представниками Луганської ОДА та експертами з освіти. Після брифінгу відвідаємо Сєвєродонецький колегіум, поспілкуємось із представкниками Попаснянської школи та зможемо особисто побачити, як тут відбувається навчальний процес. Фінальний об’єкт медіа-експедиції – Лисичанський ліцей, де ми також побачимо в яких умовах відбувається навчання.
 
Участь у медіа експедиції безкоштовна, але кількість місць обмежена. Тож, реєструйтесь першими онлайн: http://bit.ly/2CwsqNT
Організатори забезпечують:
  • відшкодування дорожніх витрати за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу);
  • харчування (кави-паузи, обід).
Захід відбудеться в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських  компетентностей в Україні – DOCCU» в Україні, за сприяння Швейцарського бюро розвитку і співробітництва в Україні, що впроваджується Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія), у співпраці із ГО «ДОККУ» та ГО «Інтерньюз-Україна».
 
За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проектів у ГО «Інтерньюз-Україна» Ірини Зінець за телефоном +38 063 129 57 59 або izinets@internews.ua.