Реформа шкільної освіти Львівщини

Запрошуємо журналістів на прес-брифінг в рамках (не)Конференції «Нова українська школа – школа дієвої демократії»

27 вересня (четвер) відбудеться масштабний освітній захід у Львові – (не)Конференція «Нова українська школа – школа дієвої демократії». Запрошуємо журналістів долучитися на відкриття заходу та на прес-брифінг, де представники влади, освітяни та експерти дадуть відповідь як змінилося навчання у школах та які нововведення ще на часі в рамках реформи освіти. Кому підпорядковуватимуться і хто фінансуватиме місцеві школи в умовах децентралізації? Якою буде школа нового зразка? Яка необхідний мінімум передбачає Нова українська школа?

Серед запрошених – представники місцевих департаментів освіти, українські та міжнародні освітні експерти, представники шкіл Львівщини.

Програма заходу:

Початок реєстрації для ЗМІ на 9:30.

10:00-10:20 – Відкриття конференції

10:20-11:00 – прес-брифінг та формат «вільного мікрофону»

З 11:00 до 16:30 – участь журналістів за побажанням у експертних панелях згідно із програмою (не)Конференції.

Для участі просимо заповнити онлайн-анкету: http://bit.ly/2PRcUPo

Захід відбудеться в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентснотей в Україні – DOCCU» в Україні, за сприяння Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва та Цюріхського педагогічного університету, у співпраці із ГО «Інтерньюз-Україна».

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проектів у ГО «Інтерньюз-Україна» Ірини Зінець за телефоном +38 063 129 57 59 або izinets@internews.ua.