Тендер на виготовлення мотиваційного відео: тема – громадянська відповідальність

Технічне завдання на виробництво відео-ролика 

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відео-ролика на європейську тему, зокрема тему громадянської відповідальності, як важливого аспекту європейських цінностей. Заявки на участь у тендері приймаються до 17 червня 2018 року

Мета: виготовити відео-ролик, який приверне увагу та запам’ятається широкій аудиторії, буде мотиваційним та  стимулюючим до позитивних змін.

Робоча назва відео: «Ти відповідальний за долю країни»

Опис: 
Європейське майбутнє України залежить не тільки від політиків чи дипломатів. До роботи у цьому напрямі має долучитися суспільство загалом. Змінювати країну й модернізувати державу українці повинні, починаючи з себе. Відеоролик повинен звернути увагу глядачів на те, що бути громадянином – це не лише мати права, але й бути відповідальним. Громадяни відповідають за долю свого суспільства і держави, та своїми діями впливають на розвиток країни, в якій мешкають. Успішна держава складається з відповідальних, чесних та успішних громадян. 

Завдання: створити відеоролик, який зможе стати вірусним, спонукати до розповсюдження та поширення в соціальних мережах, національних та регіональних телекомпаніях. Ролик має показати, що кожен громадянин відповідальний за долю суспільства і країни, що наші дії визначають, чи буде Україна європейською, успішною, розвиненою та правовою державою.

Прикладом можуть бути такі відео:
https://youtu.be/8mTu-idPDbU 
https://goo.gl/5TNeDq  

Цільова аудиторія: всі вікові групи та регіони України; ролик має бути простим і зрозумілим навіть школярам 

Формат: відео з живими людьми, з можливою інфографікою; приклади людських історій, короткі інтерв’ю, що було/як стало. Вітаються нестандартні ідеї щодо подання інформації.  

Хронометраж: 30-60 секунд – коротка (телевізійна версія), до 2 хвилин – довша версія для інтернету. 

Терміни виготовлення відео-ролика: 18 червня -  16 липня 2018 року 

Організаційно-технічна інформація

 

(1)

Складові тендерної пропозиції

 • Запропонований бюджет (форма бюджету надана нижче)
 • Концепція відеоролика
 • Опис досвіду у сфері виготовлення мультимедійних матеріалів

 

(2)

Строки надання тендерної пропозиції

 • заявки на виготовлення відео приймаються до 23:59 17 червня 2018 року
 • заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу: osoldatov@internews.ua з темою листа: «Тендер на виготовлення мотиваційного відео»

 

(3)

Правила оформлення тендерної пропозиції

 До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою;
 • вчасно надіслані електронною поштою;

(4)

Вимоги до послуг та умови оплати

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях. 
 
Участь в тендері можуть брати юридичні особи та Фізичні особи–підприємці (ФОП). 
 
Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕД 90.03 або 59.11)
 
Для юридичних осіб: всі товари, роботи, послуги, що надаються ГО «Інтерньюз-Україна» мають бути сплачені без ПДВ, оскільки проект, в рамках якого виготовляється відео-ролик, зареєстрований в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, як проект міжнародної технічної допомоги. 

(5) 

Критерії вибору переможців

 1. Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації;
 2. Підтверджений досвід у сфері надання послуг;
 3. Якість пропонованої концепції відеоролика;
 4. Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на виготовлення відео-ролика) та умови надання послуг.

(6) 

Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями,  які зазначені у Тендерній пропозиції.

(7) 

Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

 

Форма бюджету: 

Стаття витрат Кількість одиниць Вартість          
       
       
  Всього    

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Олексія Солдатова, Інтерньюз-Україна, за телефоном:  097 927-18-53, e-mail:  osoldatov@internews.ua.