Тендер на виготовлення відео-ролика на європейську тематику (подовжено до 07.07)

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відео-ролика на європейську тематику, зокрема висвітлення теми діяльності Представництва Європейського Союзу в Україні та результатів імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Заявки на участь у тендері приймаються до 07 липня 2018 року (подовжено)

 

Замовник: Представництво Європейського Союзу в Україні; ГО “Інтерньюз-Україна”
 
Мета: зробити цікаве, нестандартне анімаційне відео на тему діяльності Представництва ЄС в Україні, зокрема позитивного впливу Європейського Союзу на реформування, модернізацію України та її інтеграцію до європейського простору. Показати, які зміни з допомогою ЄС відбулися в Україні з часів Революції Гідності та тривають досі, зокрема внаслідок підписання та реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; види допомоги, в тому числі програми та проекти, до яких наразі долучена Україна. 
 
Завдання: показати у відео, що євроінтеграційний вектор України та європейські цінності, які пропагує ЄС, змінюють країну на краще та приносять користь кожному українцеві. Особлива увага має бути приділена перевагам та досягненням, які громадяни України вже отримали внаслідок реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з часу її підписання, зокрема у сфері бізнесу, освіти, культури, реформування країни (реформа державної служби, правоохоронної системи та ін.) тощо. Для прикладу, це може бути проілюстровано (але не обов’язково) на прикладі конкретних програм і проектів, до яких наразі долучена Україна (Horizon 2020, EU4Business, COSME, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+ та ін.). Крім того, має бути відображено, чому для Європейського Союзу важливо і він зацікавлений бачити Україну стабільною і  процвітаючою державою.   
 
Цільова аудиторія: всі вікові групи та регіони України
 
Формат: Анімаційне відео. Незважаючи на розкриття у відео серйозних питань та потенційне залучення статистичних даних, графіків і т.д, заохочується жива і легка форма подачі відео, яка зацікавила би і була близькою для кожного глядача незалежно від віку та професії. Можливе включення елементів гумору або обіграна подача у формі сторітеллінгу чи коміксу. 
 
Хронометраж: 30 секунд – коротка (телевізійна версія), максимум 3 хвилини (але бажано коротше) – довга версія для Інтернету.
 
Прикладом може бути таке відео: https://www.youtube.com/watch?v=A2l6Kmj0EMg 
 
Кінцевий термін готового продукту: кінець вересня – кінець жовтня
 

 

Організаційно-технічна інформація
 
1. Складові тендерної пропозиції
  • Запропонований бюджет (форма бюджету подана нижче)
  • Концепція відеоролика
  • Опис досвіду у сфері виготовлення мультимедійних матеріалів (включно з прикладами анімаційних продуктів)
2. Строки надання тендерної пропозиції
  • заявки на виготовлення відео приймаються 07 липня 2018 року (подовжено)
  • заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу: ishyrokova@internews.ua з темою листа: «Тендер на виготовлення відеоролика про ЄС»
3. Правила оформлення тендерної пропозиції.
До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:
  • оформлені українською мовою;
  • вчасно надіслані електронною поштою
4. Вимоги до послуг та умови оплати.
Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях. Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕД 90.03 або 59.11)
 
5. Критерії вибору переможців
Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації;
  • Підтверджений досвід у сфері надання послуг;
  • Якість пропонованої концепції відеоролика;
  • Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на виготовлення відео-ролика) та умови надання послуг
6. Визначення переможців
Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції.
 
7.Оприлюднення результату
Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.
 
Форма бюджету: 
Стаття витрат Кількість одиниць Вартість          
       
       
  Всього    

Додаткову інформацію можна отримати у менеджера Ірини Широкової, Інтерньюз-Україна: 
за телефоном:  097 177 24 16, 
e-mail: ishyrokova@internews.ua