УВАГА! ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО: Прес-конференція “Школа дієвої демократії” у Києві

УВАГА! Прес-конференція "Школа дієвої демократії" переноситься з технічних причин. Про нову дату та час проведення заходу ми повідомимо окремим оголошенням. Приносимо свої вибачення за зміни у розкладі!

Сучасне покоління Альфа, яке зараз сидить за партами, зовсім скоро буде змінювати світ. Їх навчати дуже важко, адже вони вже сьогодні більшість інформації отримують з Інтернету. Постає питання, як навчити їх відповідальності, взаємоповазі та толерантності?

Запрошуємо Вас на прес-конференцію «Школа дієвої демократії», де будемо презентувати сучасні способи навчання правам і свободам учнів. Серед учасників представники Міністерства освіти і науки України, офісу Ради Європи в Україні, Посольства Швейцарії, експерти проекту DOCCU та освітяни.

Де? Зал колегії МОН, 1-й поверх, просп. Перемоги, 10, м. Київ  
Коли? 15 червня 2018 року, п'ятниця, з 13:30 до 15:30
Як потрапити? Просимо вас зареєструватися:
http://bit.ly/volumes_presentations

Просимо заповнити реєстраційну форму до 15:00, середи, 13 червня 2018 року.

Робочі мови: українська, англійська (синхронний переклад).

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проектів у ГО «Інтерньюз-Україна» Ірини Зінець:
за телефоном +38 063 129 57 59 
або електронною поштою izinets@internews.ua

Захід відбудеться в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентснотей в Україні – DOCCU» в Україні, за сприяння Уряду Швейцарської конфедерації та Цюріхського педагогічного університету, у співпраці із ГО «Інтерньюз-Україна».