Конференція «Шляхи зменшення вартості виборчих кампаній в Україні»

На минулих позачергових виборах у 2016 році політичні партії витратили на виборчу кампанію більше 674 млн грн, в той час, як у більшості країн Західної Європи платна агітація на радіо та телебаченні заборонена. Такий стан справ в Україні призводить до порушення принципів рівності кандидатів на виборах: ті, хто мають більші бюджети і вкладають їх в політичну рекламу, отримують більшу аудиторію виборців.

Під час конференції "Шляхи зменшення вартості виборчих кампаній в Україні" широке коло експертів шукатиме відповідь на питання: як здешевити передвиборну агітацію та які обмеження слід при цьому застосувати? Серед них: експерти міжнародних організацій та українських ГО, члени ЦВК, народні депутати, представники державної влади, медіа-асоціацій тощо.

До участі запрошуються журналісти центральних та регіональних ЗМІ.

Де? Готель «Президент», вул. Госпітальна, 12, Київ

Коли? 10:00 – 18:00, середа, 25 квітня 2018 року

До уваги ЗМІ: Будь ласка, зареєтруйтеся для участі за посиланням. Кількість місць обмежена. Дедлайн реєстрації – 17:00, 23 квітня 2018 року.

Підтвердження участі та програму заходу відібрані учасники отримають 24 квітня 2018 року до 12.00.

За додатковою інформацією звертайтесь до Катерини Паригіної за телефоном +38 093 403 58 87 або kparyhina@internews.ua

Організатори: IFES спільно з Офісом Ради Європи в Україні, Програмою USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», ГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Центр UA».