«Голос війни»: ветерани АТО презентують власну художню збірку в Одесі

23  березня (п’ятниця), в Одесі о 19:00, в Impact Hub Odessa, учасники бойових дій на сході України представлять збірку оповідань «Голос війни: історії ветеранів». 

Коли: 23 березня 2018 року о 19:00

Де: Impact Hub Odessa (вул. Грецька, 1А,)

Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блоґери та журналісти. Зокрема, серед наставників був відомий письменник Сергій Жадан, а також Євген Положій, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Богдан Кутєпов, Роман Зіненко та інші.

Так народилося три десятки унікальних текстів-спогадів про війну. Вік наймолодшої авторки – 22 роки, найстаршого – 55 років. Серед учасників Школи чоловіки та жінки різних професій: піаніст, вчителька початкових класів, дизайнер, маркетолог, журналіст, військовий капелан, викладачі та волонтери.

Проект «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО» (http://voiceofwar.org) реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та Міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Міжнародного фонду «Відродження».

«Якщо на війні зв'язок – це рація, то в мирному житті замість рації – ця книга. Текст за текстом ветерани налаштовують систему координат. Через контексти спогадів позначають позиції сенсу життя, який вони пізнали. Діляться ключами до розуміння тих речей, про які зазвичай мовчать», – говорить модератор Школи, боєць батальйону «Айдар» Дмитро Лавренчук.

Участь у презентації збірки візьмуть:

  • Вадим Павловський, сапер 14-ї Окремої механізованої бригади, ЗСУ, позивний «Бухгалтер»
  • Лариса Радкевич, полк «Дніпро-1» батальйону МВС України, позивний «Лора»
  • Герман Дубінін, 128 гірсько-піхотна Закарпатська бригада ЗСУ, позивний «Герман»
  • Олексій Пайкін, 79-а Окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ, позивний «Буг»

Гості презентації матимуть змогу отримати книгу у подарунок та підписати збірку у самих авторів.

Вхід за попередньої реєстрації http://bit.ly/odesa_voiceofwar

Для акредитації ЗМІ та отримання детальнішої інформації звертайтесь до координаторки заходу Юлії Бабко – моб.: 063 710 13 96 е-mail: jbabko@internews.ua