Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС від Представництва Європейського Союзу в Україні

15 лютого 2018 року о 14:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників неурядових організацій та зацікавлених у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадян на презентація наявних можливостей та відкритих конкурсів.

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  15 лютого 2018 року (четвер), 14:00-15:30

Де?  м. Ужгород, готель «Ужгород», площа Б. Хмельницького, 2, Конференц-зала

 

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, розкаже про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробить огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів. Серед них:

  • Horizon 2020
  • Creative Europe
  • Erasmus+
  • Culture Bridges та ін.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за посиланням:

http://bit.ly/EU_open_calls_presentation

 

Захід проводиться в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» від Представництва ЄС. Інфокампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до: Ольги Міщенко, тел. +38(096)6817607, omishchenko@internews.ua або до Ірини Широкової, тел. + 38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua