Інтернет без загроз: шукаємо консультантів з цифрової безпеки

ГО «Інтерньюз-Україна», що є однією з найбільших організацій, яка працює в сфері медіа та комунікацій в Україні з 1996 року, в рамках реалізації проекту Школа цифрової безпеки DSS380 шукає консультантів з цифрової безпеки для довготривалої співпраці

В рамках проекту зусилля команди будуть спрямовані на посилення індивідуальної та організаційної безпеки незалежних медіа, громадських активістів та правозахисників в Україні.

 

Проект передбачає:

  • проведення тренінгів  з цифрової безпеки, орієнтованих на потреби цільової аудиторії;
  • розробка програми навчання з цифрової безпеки, який буде розповсюджений онлайн за умовами ліцензії GNUv3;
  • проведення цифрового аудиту, формування рекомендацій, а також супровід їх імплементації в 5 українських ЗМІ;
  • надання менторської та експертної підтримки ІТ-фахівцям з 5 українських ЗМІ;
  • участь в мережевих та публічних заходах проекту з розвитку спільноти фахівців цифрової безпеки в Україні (зокрема в якості спікера).

Від експертів ми очікуємо проактивної позиції, зацікавленості в розвитку культури цифрової безпеки в Україні, включно з сферою ЗМІ та громадянським суспільством, а також високого рівня внутрішньої мотивації.

До участі у конкурсі запрошуємо фахівців, які готові ділитись власним досвідом, консультувати журналістів та громадських активістів з питань цифрової безпеки, оцінювати вразливість цифрових засобів, якими представники ГО та медіа користуються в роботі, проводити тренінги для редакцій та громадських організацій тощо.

Перевагу в конкурсі матимуть кандидати з досвідом у:

  • розробці навчальних програм та проведенні освітніх заходів з цифрової безпеки;
  • проведенні аудитів цифрової безпеки та складанні рекомендацій за їх результатами;
  • наданні поглибленої підтримки в цифровій безпеці, а також супроводі та підтримці організацій у роботі над організаційною безпекою;
  • роботі з неурядовими організаціями в Україні (буде перевагою);
  • застосуванні інструментарію з аудиту цифрової безпеки safetag (буде перевагою).

За результатами конкурсу будуть відібрані чотири консультанти, з якими ГО «Інтерньюз-Україна» укладе меморандум про співпрацю на найближчі 12 місяців.

 

Для участі в конкурсі заповніть анкету до 4 березня, 23:59 EET: http://bit.ly/trainers-apply.

Результати конкурсу будуть оголошені до 10 березня 2018 року, й усі апліканти будуть проінформовані про його результати.

Детальну інформацію можна отримати за адресою dss380.ukraine@gmail.com.

 

Інформація про проект

DSS 380 – школа цифрової безпеки для журналістів, громадських активістів, правозахисників, представників неурядових організацій та ЗМІ в Україні. Завдання Школи – надати можливості для посилення індивідуальної та організаційної цифрової безпеки цільових аудиторій проекту шляхом проведення консультацій, тренінгів та експертної підтримки.

Facebook: https://www.facebook.com/dss380org

Сайт: https://dss380.org/