Цифрові права користувачів Інтернету. Захищати*не можна*карати? (онлайн-трансляція)

Онлайн-трансляція заходу тут:

 

Впродовж багатьох років український Інтернет був одним з найбільш вільних у світі, тож потреби в обговоренні цифрових прав користувачів практично не виникало. Ми знаємо про головні права людини, але не задумуємося, чим є цифрові права.  Сьогодні доступ до Інтернету і свобода висловлювань онлайн все частіше розглядаються через призму обмежень в умовах безпекових ризиків для країни.

О 12.00 у п’ятницю 09 лютого 2018 року у Вінниці в «Центрі розвитку місцевого самоврядування» (вул. Театральна 20) відбудеться дискусія щодо викликів для користувачів та їхніх цифрових прав, під час якої учасники обговорять:

  • чи всі громадяни України мають рівний доступ до Інтернету як у мегаполісах, так і у віддалених сільських районах?
  • чи може хтось відімкнути користувачів від Інтернету проти його волі?
  • чи гарантується свобода слова в Інтернеті і чи є вона абсолютною?
  • чи можуть користувачі вимагати від Інтернет-провайдерів якісних послуг?
  • чи є у користувачів право бути анонімними в Інтернеті?
  • за які публікації в Інтернеті правоохоронці можуть переслідувати користувачів і чи співмірні до провини судові вироки користувачам?

 

Запрошуємо приєднатися до дискусії зацікавлених користувачів, онлайн-активістів, журналістів, правозахисників.

 

Дискутантами виступлять: Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна», Віктор Маценко – представник програми EGAP у Вінницькій області, технічний спеціаліст, Антон Лягуша -  доцент кафедри Всесвітньої історії Донецького національного університету імені Василя Стуса, Володимир Романенко -  директор Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради , Віталій Дорох (або представник організації) – Хмільницька правозахисна організація, Анна Чайківська – Суспільна служба України, Галина Сегеда – Громадянська мережа ОПОРА у Вінницькій області, Антон Булгаков – керівник NGO Radio, Іван Образцов – ГО "ПАРР", Вероніка Савчук – КП "Вінницякартсервіс", Ірина Артеменко  – представник "Delphi Software", локальний координатор "KID`IT" Вінниця, Олександр Хошаба – викладач ВНТУ, Андрій Воробєй – Vinnytsia News.

 

Модеруватиме Софія Сакалош -  керівниця Лабораторія Електронної демократії ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку

 

Де? «Центр розвитку місцевого самоврядування»  м. Вінниця, вул. Театральна 20.

Коли?  12.00-14.00, п’ятниця 09 лютого 2018.

Онлайн трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=0xWr3K9p_9E

 

 Для участі, будь ласка, зареєструйтеся за лінком.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Саврун Марії за телефоном +38 063 120 15 39 або msavrun@internews.ua

 

Захід відбувдеться в рамках проекту "Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників" від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».