Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

19 грудня 2017 року о 10.00 у Мінрегіоні відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Після завершення урочистостей та вручення нагород призери відвідають воркшоп з журналістської майстерності від«Інтерньюз-Україна».

Нагадаємо, конкурс, започаткований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», проводиться вже вдруге. Його мета – збільшити обізнаність українців про перебіг децентралізації в нашій державі, про здобутки реформи, проблеми та перспективи.

Успішний досвід проведення конкурсу цьогоріч та у минулому році показав, що зупинятися на досягнутому не варто. Тож у 2018 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт буде продовжено!

А поки – слідкуйте за оновленнями на офіційній сторінці конкурсу у Facebook: https://www.facebook.com/MediaContest2017