Internews запускає безкоштовний конструктор сайтів для місцевих ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні

Internews запустив безкоштовний конструктор веб-сайтів для місцевих засобів масової інформації. News Templ розроблений для збільшення присутності в Інтернеті ЗМІ, які не мають достатнього фінансування, з великих і малих міст Грузії, Молдови та України. Перевага цього конструктора порівняно з такими службами як WordPress або Squarespace полягає в тому, що він розроблений спеціально для медіа-сайтів. Сервіс пропонує сім окремих шаблонів та 14 корисних для Інтернет-видань плагінів (таких як Paypal Donations та Google XML Sitemaps), готових до встановлення. Тим не менш, платформа побудована на вільній та відкритій версії WordPress з великою спільнотою користувачів, які зможуть допомогти за необхідності.

Зручний конструктор допоможе створити новий веб-сайт всього за 20-30 хвилин. News Templ можна використати для налаштування та адаптації нового веб-сайту до потреб окремих випусків новин, конструктор має вбудовану систему керування змістом, яка дозволяє швидко та інтуїтивно створювати, редагувати та публікувати мультимедійний та інтерактивний контент. Інструкції з використання News Templ будуть доступні румунською, українською, грузинською та англійською мовами.

«Значна кількість місцевих ЗМІ регіону втрачають потенційну аудиторію та не здатні змагатись із закордонними конкурентами через погано розроблені веб-сайти та відсутність експертної ІТ-підтримки», – говорить Анжела Сірбу, яка здійснює нагляд за ініціативою. «Конструктор News Templ допоможе місцевим засобам масової інформації впроваджувати нові формати онлайн-журналістики та охопити нову аудиторію».

Партнерами Internews Network в цій ініціативі є Незалежний центр журналістики (Молдова), Інтерньюз-Україна та Internews Грузія. Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Олега Ганта, адміністратора конструктора: oleg.gant@gmail.com.