“Несподівана нація”? Як Україні віднайти свій голос у світі?

14 грудня в Києві «Інтерньюз-Україна» запрошує молодь на «Європейське кафе» – спілкування за кавою з Володимиром Єрмоленком, філософом, письменником, керівником європейських проектів в «Інтерньюз-Україна», ведучим «Громадське.СВІТ».

Якою бачать іноземці Україну, хто впливає на імідж країни за кордоном? Поговоримо про це, про боротьбу зі стереотипами та міфами, розглянемо як вдало презентувати себе світовій спільноті. А також подискутуємо про роль та відповідальність журналістів і громадських активістів за створення іміджу України та українців у світі.

Зустріч відбудеться у четвер, 14 грудня, з 19:00 по 21:00 у книжковій крамниці –кафе «Хармс», адреса: вул. Володимирська, 45а («Будинок вчених»)

Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 13 грудня до 17:00 за посиланням:

http://bit.ly/EuroCafé

Володимир Єрмоленко  – відомий публіцист, письменник, кандидат філософських наук та доктор політичних студій.  Володимир працює керівником європейських проектів в ГО «Інтерньюз-Україна», викладає у Києво-Могилянській академії та є автором і ведучим програми «Громадське.СВІТ».

 

Це п’ята зустріч ініціативи «Європейське кафе», що передбачає спілкування молоді з успішними українцями. Цього разу розглядаємо, що світ говорить про Україну та як бути почутими та зрозумілими. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні». Партнерами заходу є EU Study Days Alumni Association.

 

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Ольги Міщенко за тел. (096) 681 76 07 або на e-mail: omishchenko@internews.ua.

Довідково:

Міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян України. Заходи проекту сприяють застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді тощо. Проект популяризує цінності етичної та чесної журналістики, висвітлення новин на основі фактів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації, та свободу вираження думок, зокрема в Інтернеті.