Вікторина на тему відносин між ЄС та Україною в Конотопі

6 грудня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні перебуватиме з офіційним візитом у Конотопі. Зокрема, о 16.00 Представництво ЄС проведе вікторину на теми, пов’язані з відносинами між ЄС та Україною. Заходи пройдуть у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

Організатори запрошують мешканців Конотопа взяти участь у вікторині та продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історією створення Євросоюзу, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники отримають на згадку сувеніри та інші подарунки від Представництва ЄС. 

 

Усі охочі запрошуються на:

Що? Вікторина про відносини між Україною та ЄС

Коли6 грудня 2017 року (середа) 16.00-17.00

Де? м. Конотоп, Міська гімназія, вул. Братів Лузанів, 21

Чому? Усі охочі отримають можливість:

  • виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС
  • дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»
  • ознайомитися з довідковими публікаціями  та  інформаційними матеріалами на європейську тематику

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)8202777, ogurtovenko@internews.ua або Ірини Широкової, тел.: +38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua