Вікторина на знання фактів про Європейський Союз у Каневі

16 листопада 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні перебуватиме з офіційним візитом у Каневі. Зокрема, о 16:00 Представництво ЄС проведе вікторину на знання фактів про Європейський Союз.

 

Організатори запрошують мешканців Канева долучитися до вікторини та продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історією створення Євросоюзу, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники отримають на згадку сувеніри та інші подарунки від Представництва ЄС. 

Усі охочі запрошуються на:

Що? Вікторина на знання фактів про Європейський Союз

Коли16 листопада 2017 року (четвер), 16:00-17:00

Де? м. Канів, Канівська міська бібліотека імені Т.Г. Шевченка, вул. Шевченка, 6 (2-й поверх)

Чому? Усі охочі отримають можливість:

  • дізнатися глибше про історію країн Євросоюзу, їхні традиції та культуру;
  • виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС;
  • дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні» тощо.

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Діанни Бущук, +38(097)1514905, dbushchuk@internews.ua  або Ірини Широкової, +38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua