Тренінг у Сумах від Представництва Європейського Союзу в Україні з написання грантових заявок на проекти та конкурси ЄС

5 грудня 2017 року о 15:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесменів, представників влади міста та Сумської області, а також усіх зацікавлених до участі в тренінгу «Як написати грантову заявку на проекти та конкурси ЄС?».

Що? Тренінг від Представництва ЄС «Як написати грантову заявку на проекти та конкурси ЄС?»

Коли?  5 грудня 2017 року (вівторок), 15:00-17:00

Де?  м. Суми, Готель «Рейкарц Суми», вул. Воскресенська, 1-д, конференц-зала

Під час заходу учасники дізнаються про грантові програми ЄС, їхні види, особливості написання грантових заявок тощо. Учасники зможуть не лише отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, але й практичні поради від експертів щодо складання заявок на них. А саме:

  • Як отримати грантову підтримку ЄС;
  • Як підготувати успішну грантову заявку;
  • Як працює грантове фінансування;
  • Які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку.

 

Головний експерт тренінгу:

  • Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок.

 

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/grants-eu

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі зацікавлені.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, +38(050)8202777, ogurtovenko@internews.ua  або Ірини Широкової, +38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua