Україні необхідна енергонезалежність (інфографіка)

Енергетична незалежність України є однією з умов її успішного економічного та соціального розвитку. Який актуальний стан використання ресурсів в Україні? Які кроки допоможуть знизити кількість витраченої енергії? Чи можливе використання відновлювальних джерел енергії в Україні?

Про це та інше в нашій новій інфографіці. Серед іншого, вона допоможе порівняти споживання енергії в Україні та країнах ЄС, побачити різницю у тарифах та показниках споживання відновлювальної енергії.  Тут ви також знайдете поради щодо енергоощадності та багато іншого.

Цією інфографікою ми продовжуємо тему енергоефективності та сподіваємось, що інформація спонукатиме українців до енергоощадної поведінки та наблизить нас до енергетичної незалежності. 6 простих кроків до енергоефективності шукайте тут. Використовуйте матеріали під час підготовки статей на тему енергетичної незалежності України.

Матеріал виготовлено в рамках проекту польського Фонду міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева» за підтримки USAID та Міністерства закордонних справ Республіки Польща.