Пояснити українцям значення євроінтеграції – в Кабміні затвердили Стратегію комунікації Угоди про асоціацію

На черговому засіданні Кабінет Міністрів України затвердив нову Стратегію комунікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. В основі урядового документу лежить Стратегія комунікування європейської інтеграції України, яку розробили експерти «Інтерньюз-Україна» у тісній співпраці з Офісом Віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. 

У Стратегії чітко сформульовані цілі комунікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Це і підвищення поінформованості населення, і консолідація проєвропейських сил всередині країни та за її межами (зовнішня комунікація), а також протидія дезінформації.

Важливість ефективних комунікацій в реалізації Угоди про асоціацію є незаперечною, тож нові стратегічні підходи до комунікації покликані в першу чергу покращити висвітлення прогресу виконання Угоди зокрема, та процесу євроінтеграції загалом.

Детальніше про це тут

Нагадаємо, що проект Стратегії комунікування європейської інтеграції в Україні було вироблено в рамках першої фази проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.