Близько 1,3 мільйона гривень буде виділено на євроінтеграційні грантові проекти

У жовтні розпочинається грантовий конкурс на реалізацію проектів з висвітлення тематики євроінтеграції для учасників проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа».

Перед початком конкурсу в Києві відбувся тренінг, під час якого представники медіа отримали практичні рекомендації щодо підготовки заявок.  Участь у  ньому взяли близько 30 редакторів, журналістів та фінансових менеджерів ЗМІ, що беруть участь у проекті.

Їм розповіли про складові частини грантової заявки, її критерії, побажання  до контенту,  а також роз’яснили питання,  пов'язані з підготовкою бюджету грантового проекту.

  

Організатори, зокрема, підкреслили, що пріоритетними темами проектів є ті, які напряму пов’язані з реалізацією Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Утім, тематика може покривати й питання, дотичні до асоціації та важливі для європейської інтеграції  України в цілому. Загалом, переможці конкурсу отримають суму, еквівалентну 50 тисячам доларів (на сьогодні це близько 1,3 млн. гривень). Важливими критеріями відбору переможців будуть інноваційність, креативність та оригінальність ідеї.

Основним завданням грантового конкурсу є сприяння та допомога регіональним журналістам в створенні якісного контенту на теми, повязані з євроінтеграцію України. Крім того, цей компонент важливий для досягення головної мети проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна – ЄС в українських медіа»: підвищення спроможності ЗМІ та журналістів у висвітленні тематики асоціації з ЄС, інших аспектів відносин з Євросоюзом та євроінтеграції в цілому. 

Фоторепортаж з заходу можна переглянути тут: http://bit.ly/GrantsWorkshopPhoto

Детальнішу інформацію про проект можна отримати тут: http://internews.ua/projects/eu-ukraine/eu-ua-assosiation-media-project/

Другий етап проекту «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» втілює польський Фонд міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева».

Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів проекту:

Ізабелли Хруслінської, польський Фонд міжнародної солідарності, e-mail: izabella.chruslinska@solidarityfund.pl

Наталії Руденко, Інтерньюз-Україна, за телефоном: 093 567 00 85, e-mail: nrudenko@internews.ua

Андрія Нечипорука, Товариство Лева, за телефоном: 067 673 38 33, e-mail: anechyporuk@gmail.com