Вікторина на тему відносин між ЄС та Україною в Острозі

12 жовтня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні перебуватиме з офіційним візитом в Острозі. Зокрема, о 15.00 Представництво ЄС проведе вікторину на теми, пов’язані з відносинами між ЄС та Україною. Вікторина відбудеться у Національному університеті «Острозька академія». Заходи пройдуть у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

 

Організатори запрошують мешканців Острога взяти участь у вікторині та продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історією створення Євросоюзу, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники отримають на згадку сувеніри та інші подарунки від Представництва ЄС. 

 

Усі охочі запрошуються на:

Що?  Вікторина про відносини між Україною та ЄС

Коли12 жовтня 2017 року (четвер) 15.00-16.00

Де?  м. Острог, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 1, ауд. 6

Чому? Усі охочі отримають можливість:

  • виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС
  • дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»
  • ознайомитися з довідковими публікаціями  та  інформаційними матеріалами на європейську тематику

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

 

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)8202777, ogurtovenko@internews.ua або Ірини Широкової, +38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua