Демократія в Україні: відкрита лекція про верховенство права Сергія Головатого «Культура законності: верховенство права»

Лекція для молоді, представників громадських організацій, юристів та всіх, хто цікавиться правом

27 вересня 2017 року відбудеться лекція на тему: «Культура законності: верховенство права», присвячена актуальному для нашої держави питанню дотримання принципів демократії, прав людини і верховенства права. Цей захід буде цікавим кожному, хто поділяє бачення України як демократичної держави, що будує європейські цінності.

Лектор: Сергій Головатий, Президент-засновник Української правничої фундації, Міністр юстиції України (1995-1997, 2005-2006), почесний партнер ПАРЄ, науковець.

Під час лекції учасники:

  • ознайомляться з історією успішного втілення ідеї верховенства права та інтеграції цього досвіду в українські реалії;
  • дізнаються, як реально оцінити стан верховенства права у державі;
  • дискутуватимуть щодо визначення верховенства права в Конституції України;
  • матимуть змогу поставити питання колишньому Міністру юстиції України.

Лекція транслюватиметься в прямому ефірі на сторінці Інтерньюз-Україна. Усі охочі зможуть поставити питання спікеру у коментарях до відео.

 

Дата лекції: 27 вересня 2017 року о 14.00 (реєстрація о 13.30)

Місце проведення: MediaHub, вулиця Суворова, 4/6, місто Київ. відеотрансляція лекції з можливістю поставити питання спікеру на Інтерньюз-Україна

Для участі у заході просимо заповнити реєстраційну анкету до 24 вересня 2017 року, 12.00.

Реєстрація закрита. 27 вересня для всіх охочих долучитись відбудеться трансляція лекції на сторінці Інтерньюз-Україна.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Черпак за телефоном +38 067 242 80 91 або Інни Чорної +38 093 254 08 41 / ichorna@internews.ua

Організатори: громадська організація «Інтерньюз-Україна» спільно з Лабораторією законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Довідка: Програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво виконується Фондом Східна Європа в партнерстві з громадянською мережею «Опора», громадськими організаціями «Iнтерньюз-Україна» та «Лабораторія законодавчих ініціатив» та має на меті сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України. Термін реалізації Програми: листопад 2013 – листопад 2018 років.

 

Детально про Програму – на сайті www.radaprogram.org

Підпишіться на наші сторінки у Facebook і першими дізнавайтесь про цікаві події

Rada Program (Програма USAID РАДА)

East Europe Foundation (Фонд Східна Європа)

Internews Ukraine (ГО ««Інтерньюз-Україна»)