Візьміть участь в інноваційній лабораторії та отримайте грант на власні медіа-проекти

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує ЗМІ з України, Молдови та Грузії взяти участь в Мультимедійній лабораторії, 3-денній події в рамках реалізації проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії». Захід відбудеться 16-18 листопада 2017 року у Києві.

Всього дев’ять команд з Грузії, Молдови та України, по три команди з кожної країни, будуть запрошені до Києва для участі 3-денній лабораторії. Учасники отримають безкоштовний розроблений шаблон для оновлення власного сайту, дізнаються про теорію та практику використання гейміфікації для популяризації власного ресурсу, та матимуть можливість доопрацювати свої ідеї з досвідченими тренерами. Команди-автори трьох найсильніших ідей отримають гранти в розмірі 2000 доларів США кожен, з розрахунку по одному гранту на кожну країну.

2. Умови участі у конкурсі

  • Для участі у конкурсі запрошуємо команди у складі трьох учасників. В заявці опишіть роль та професійний досвід кожного учасника команди;
  • Команда повинна продемонструвати здатність впроваджувати інноваційні ідеї в онлайн-медіа, співпрацювати з громадянським суспільством та залучати громадянську журналістику. Будь ласка, подайте приклади втілених проектів (принаймні три приклади);
  • ЗМІ, яке представляє команда, має відповідати стандартам професійної етики;
  • Принаймні один член команди повинен володіти англійською, так як англійська є робочою мовою події;
  • Пропонована ідея проекту повинна містити елементи інтерактивної взаємодії з аудиторією та втілена протягом двох місяців після завершення лабораторії. Графік проекту та терміни будуть встановлені під час обговорення між організаторами та переможцями.

3. Формат участі

З кожної країни будуть відібрані по три команди (всього 27 учасників). Відібрані команди приїдуть до Києва, щоб взяти участь у Мультимедійній лабораторії веб-інновацій, яка відбудеться 16-18 листопада 2017 року. Під час лабораторії учасникам буде презентовано шаблон сайту, корисні лекції з гейміфікації. У співпраці з тренерами команди матимуть змогу покращити та фіналізувати ідеї своїх проектів з подальшим представленням їх журі. Три найсильніші ідеї отримають гранти в розмірі 2000 доларів США кожен на кожну країну.

Організатори покривають транспортні витрати, харчування та проживання відібраним учасникам. Робоча мова лабораторії – англійська. Також організатори забезпечать переклад з англійської на українську, румунську та грузинську мови.

4. Критерії вибору

Заявки будуть оцінюватись проектною командою за такими критеріями:

  • Професіоналізм команди-учасника конкурсу;
  • Оригінальність/інноваційність пропонованого проекту;
  • Доцільність та реалістичність пропонованого проекту;
  • Узгодженість і зрозумілість опису витрат/раціональний бюджет.

5. Бюджет

3 гранти у розмірі 2000 доларів США кожен будуть надані на реалізацію найсильніших ідей в рамках Мультимедійної лабораторії веб-інновацій. Кожен з переможців має бути представником 1 країни.

6. Термін подачі заявок

Для участі у конкурсі, будь ласка, заповніть цю форму англійською мовою до 16 жовтня 2017 року, 18.00.

Звертайтесь по консультацію або допомогу у заповненні анкети. Контактна особа: Анна Калініченко, координатор проекту, ГО «Інтерньюз-Україна», hkalinichenko@internews.ua,  +38 (066) 364-28-08

 

Довідка: Проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян Молдови, України та Грузії через підвищення потенціалу місцевих засобів масової інформації. Він сприяє застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді, покращенню навичок користування Інтернетом у людей похилого віку, а також стимулює співпрацю між журналістами з усіх трьох країн