В Чернівцях презентували Стратегію комунікування євроінтеграції України

8 вересня 2017 року команда проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» провела зустріч-дискусію з представниками Чернівецької ОДА, громадськими активістами та представниками місцевих медіа.

Голова Чернівецької ОДА Олександр  Фищук привітав команду проекту на Буковині та коротко розповів про поточну ситуацію  в регіоні. Він наголосив, що подібні заходи сприяють посиленню співпраці органів влади з громадським сектором, медіа та європейськими партнерами. Своєю чергою, керівник проекту Ізабелла Хруслінська, Фонд міжнародної солідарності (Solidatity Fund PL), познайомила співрозмовників з метою проекту та основними напрямами його діяльності. 

Дмитро Дубов, завідувач відділу інформаційної безпеки та розвитку інформаційного суспільства Національного інституту стратегічних досліджень, презентував Стратегію комунікування європейської інтеграції України, розповів про імплементаційний план та інші деталі реалізації Стратегії. До обговорення викликів і проблем на шляху комунікування європейської інтеграції України долучилися Сергій Гакман, заступник директора Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів влади, та Марина Рига, консультант Центру європейської інформації.  Вони зазначили, що в часи гібридної війни з Росією, активної та потужної пропаганди з боку агресора, важливим є інформування населення про можливості та перспективи України на шляху до євроінтеграції.

Начальник відділу інформаційної діяльності облдержадміністрації Оксана Білек погодилася з необхідністю проведення якісної інформаційно-роз’яснювальної роботи для населення, в тому числі за рахунок побудови чотирикутника співпраці “органи державної влади-медіа-громадські організації-міжнародні партнери». Таку концепцію комунікування було розроблено експертами проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» і детально роз’яснено в Стратегії.

Проект «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева».

Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що своєю чергою фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.