Нова українська школа: що і кому дає закон про освіту

25 жовтня в Одесі «Інтерньюз-Україна» запрошує молодь на «Європейське кафе» – спілкування за кавою з Галиною Титиш, журналісткою та освітянкою.  Будемо говорити про новий закон, що і кому він дає, реформи в освіті та їх комунікацію.

 

Зустріч відбудеться 25 жовтня, з 18:30 до 20:00 за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 1а,

Impact Hub Odessa, другий поверх, зала Амстердам.

Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 24 жовтня до 15:00 за посиланням http://bit.ly/2fxoIcM

 

Галина Титиш є співзасновницею ГО «Батьківський контроль» та головою ГО "Смарт Освіта", колишньою редакторкою «Української правди. Життя». Зараз Галина займається комунікацією реформ у Міністерстві освіти і науки України та є автором багатьох текстів з поясненнями законодавчих змін. Також керує сайтом nus.org.ua, через який відбувається вся комунікація реформи.

Це четверта зустріч ініціативи «Європейське кафе», що передбачає серію зустрічей для молоді з успішними українцями. Ми спілкуватимемось про те, як створювати власні проекти, робити їх успішними та змінювати світ довкола. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні».

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Анни Калініченко за тел. (066) 364 28 08 або на e-mail: hkalinichenko@internews.ua

 

Міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян України. Заходи проекту сприяють застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді тощо. Проект популяризує цінності етичної та чесної журналістики, висвітлення новин на основі фактів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації, та свободу вираження думок, зокрема в Інтернеті.