У Києві презентували перше в Україні ґрунтовне видання про реформи

18 липня 2017 року у резиденції Посла Фінляндії в Україні, пана Юхи Віртанена, відбулась презентація книги «Путівник по реформах» – унікального видання про перебіг реформ, розпочатих у 2014 році. Вперше в Україні під одною обкладинкою зібрали інформацію, яка допоможе журналістам, громадським активістам та небайдужим громадянам розібратись, як проходять державні зміни, що сприяє і заважає перетворенням.

   

Відкрив презентацію вітальним словом Пан Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен: «Ми підтримували і підтримуємо Україну на шляху до реформ. «Путівник по реформах» свідчить про реальне прагнення до змін, яке ми щиро вітаємо, і раді бути причетними до створення книги».

Дипломат привітав команду проекту та експертів, які працювали над виданням, а також відзначив роботу дизайнерів. «Путівник по реформах» зовсім не нагадує банальний посібник – він приваблює читача відкривати нові й нові сторінки у мандрівці реформами в Україні. 

   

 «Проект «Путівник по реформах» та книжка, як його результат, – важлива частина роботи «Інтерньюз-Україна». Дослідження перебігу реформ в Україні – це один з пріоритетних напрямків діяльності нашої організації, – розповідає директор з програмної діяльності «Інтерньюз-Україна» Андрій Кулаков, – для нас велика честь стати частиною інформаційної підтримки державних змін в Україні. Ми вдячні Фінському Посольству за довіру і допомогу у створенні дійсно унікального продукту, який стане в нагоді журналістам, активістам та небайдужим до реформ громадянам».

Над проектом працювала експертна рада, до складу якої ввійшли провідні фахівці з кожної з досліджених реформ. Випуску та презентації книги передували місяці підготовки, інтерв’ю з експертами і створення аналітичних матеріалів. Книга стала завершальним етапом великого інформаційного проекту «Путівник по реформах». В його рамках діє сайт (http://reformsguide.org.ua/) з новинами, інфографікою, коментарями,  а також сторінки в соцмережах Фейсбук та Твіттер.

  

Журналісти, які відвідали захід мали змогу поговорити про перебіг реформ з експертами «Путівника по реформах», дізнатись, що мотивує державу до змін і що, навпаки, шкодить реформуванню. Учасники презентації також отримали можливість поспілкуватись у неформальній обстановці з організаторами проекту про ідею «Путівника по реформах», першими побачити і отримати власний примірник книги.

Видання доступне для завантаження онлайн тут: http://reformsguide.org.ua/. Незабаром іноземці також зможуть розібратись у змінах, що відбуваються в Україні завдяки «Путівнику по реформах». Команда «Інтерньюз-Україна» запланувала вихід електронної версії книги англійською.