Тренінг в Запоріжжі з написання грантових заявок для проектів та конкурсів ЄС

13 липня 2017 року об 11:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесменів, представників влади міста та Запорізької області, а також усіх зацікавлених до участі в тренінгу «Як написати грантову заявку на проекти та  конкурси ЄС?».

Що? «Як написати грантову заявку на проекти та конкурси ЄС?» – тренінг від Представництва ЄС

Коли? 13 липня 2017 року (четвер) 11:00-14:00

Де? м.Запоріжжя, готель «Інтурист», просп. Соборний, 135, конференц-зала

Під час заходу буде проведено презентацію програм, зокрема культурних, та інформаційних ресурсів Представництва ЄС. Також учасники дізнаються більше про грантові програми ЄС, їхні види, особливості написання грантових заявок тощо. Учасники зможуть не лише отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, але й також практичні поради від експертів щодо того:

  • Як отримати грантову підтримку ЄС;
  • Як підготувати успішну грантову заявку;
  • Як працює грантове фінансування;
  • Які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку.

Експерти тренінгу:

  • Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні
  • Тетяна Шульга, секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні
  • Вікторія Талашкевич, експерт з розробки та подання грантових заявок, координатор Прес-клубу реформ (м. Кропивницький)

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/eu-grants-workshop

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)8202777, ogurtovenko@internews.ua або Костянтина Ромашка, +38(098)6475547, kromashko@internews.ua