Для молодих та активних: заступник Міністра молоді та спорту розказав онлайн про молодіжні програми

20 червня 2017 року в режимі онлайн молоді активісти з усієї України дізнались про можливості впливу на державну молодіжну політику та практичні навички участі в урядових програмах. Спікером вебінару став Олександр Ярема – заступник Міністра молоді та спорту України. До онлайн-семінару долучилось майже півсотні користувачів. Ви також маєте можливість дізнатись про можливості для молоді в Україні та обрати програму до душі.

Відеозапис вебінару тут:

 

Додаткові матеріали до вебінару тут:

 

 

Організатори: громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки громадської організації «Лабораторія законодавчих ініціатив» в рамках Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Довідка: Програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа в партнерстві з громадянською мережею «Опора», громадськими організаціями «Iнтерньюз-Україна» та «Лабораторія законодавчих ініціатив» та має на меті сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України. Термін реалізації Програми: листопад 2013 – листопад 2018 років.

Детально про Програму – на сайті www.radaprogram.org

Підпишіться на наші сторінки у Facebook і першими дізнавайтесь про цікаві події

Rada Program (Програма USAID РАДА)

East Europe Foundation (Фонд Східна Європа)

Internews Ukraine (ГО ««Інтерньюз-Україна»)