Тендер на виготовлення відеоролика на тему безвізу з ЄС

Технічне завдання на виробництво відео-ролика

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відео-ролика на європейську тематику, зокрема висвітлення теми безвізового режиму з Європейським союзом як ще одного кроку до утвердження спільних цінностей. Заявки на участь у тендері приймаються до 15 червня 2017 року.

Мета: виготовити відео-ролик, який приверне увагу та запам’ятається широкій аудиторії, буде мотиваційним та спонукальним до певних дій.

Опис:

Робоча назва відео «Твій внутрішній безвіз»

Відеоролик повинен звернути увагу глядачів на те, що вільні і культурні люди не мають і не потребують кордонів. Введення безвізового режиму з країнами ЄС – наслідок культурних і ціннісних змін, які відбуваються зараз в Україні, і мають надалі відбуватися. Кожна людина, розвиваючись та зростаючи культурно, може усунути кордони і стати вільною та щасливою.

Завдання: створити відеоролик, який зможе стати вірусним, швидко розповсюдитись та поширитись в соціальних мережах, національних та регіональних телекомпаніях. У відео-ролику мають бути показані яскраві та зрозумілі приклади позитивного впливу євроінтеграційних процесів та європейських цінностей на життя українців. Ролик має доводити, що безвізовий режим з ЄС несе в собі глибокий культурний концепт – це фундаментальні зміни в мисленні, поведінці та житті кожного українця.

Прикладом може бути таке відео: http://bit.ly/EU-video-example

Цільова аудиторія: всі вікові групи та регіони України; ролик має бути простим і зрозумілим навіть школярам.

Формат: відео з живими людьми, з можливою інфографікою; приклади людських історій, короткі інтерв’ю, що було/як стало. Вітаються нестандартні ідеї щодо подання інформації. 

Хронометраж: 30-60 секунд – коротка (телевізійна версія) і довша версія для Інтернету (хронометраж залежить від змісту).

Терміни виготовлення відео-ролика: кінець червня 2017– початок серпня 2017 року

 

Організаційно-технічна інформація

1. Складові тендерної пропозиції

 • Запропонований бюджет (форма бюджету надана нижче)
 • Концепція відеоролика
 • Опис досвіду у сфері виготовлення мультимедійних матеріалів

2. Строки надання тендерної пропозиції

 • заявки на виготовлення відео приймаються до 15 червня 2017 року
 • заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу: osoldatov@internews.ua з темою листа: «Тендер на виготовлення відеоролика»

3. Правила оформлення тендерної пропозиції

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою;
 • вчасно надіслані електронною поштою;

 

4. Вимоги до послуг та умови оплати

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях. 

 

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та Фізичні особи–підприємці (ФОП). 

 

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕД 90.03 або 59.11)

 

Для юридичних осіб: всі товари, роботи, послуги, що надаються ГО «Інтерньюз-Україна» мають бути сплачені без ПДВ, оскільки проект, в рамках якого виготовляється відео-ролик, зареєстрований в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, як проект міжнародної технічної допомоги. 

 

5. Критерії вибору переможців

 • Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації;
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг;
 • Якість пропонованої концепції відеоролика;
 • Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на виготовлення відео-ролика) та умови надання послуг.

6. Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями,  які зазначені у Тендерній пропозиції.

7. Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

 

Форма бюджету

Стаття витрат

Кількість одиниць

Вартість

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

 

 

 

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Олексія Солдатова, Інтерньюз-Україна, за телефоном:  097 927-18-53, e-mail:  osoldatov@internews.ua.