Уряд говорить з регіонами: 30 регіональних журналістів дізналися в Кабміні про деталі євроінтеграції

30 журналістів з 25 видань з різних регіонів України відвідали прес-брифінг провідних посадовців Кабінету Міністрів України. Брифінг, що відбувся 20 червня 2017 року, організували Офіс Віце-прем'єр-міністра України з європейської та євроатлантичної інтеграції і польський Фонд міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL) у партнерстві з громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева». Брифінг є частиною стратегічної роботи Уряду з комунікування процесів євроінтеграції в Україні, зокрема з регіональними медіа. Журналісти є учасниками другого етапу проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа».

Завдяки прес-брифінгу учасники мали можливість дізнатися останні новини євроінтеграційного процесу України в цілому, та регіонів зокрема, поспілкуватися з представниками Уряду, отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання.

    

Про процес імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС розказала Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-Прем’єр-Міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Окрім цього, цікавим для журналістів було питання ухвалення екологічного законодавства і законодавства, що регулює ринок електричної енергії, а також перспективи членства України в НАТО.

    

Продовжила прес-брифінг Ганна Тіщенко, начальник візового відділу Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України. Символічно, що саме в день проведення брифінгу українці святкували перші 10 днів безвізу. Пані Тіщенко ще раз звернула увагу на правила перетину кордону без візи, які документи необхідно мати та розказала про найбільш поширені причини відмови в’їзду до країн ЄС в умовах безвізового режиму.

    

Про перспективи і можливості аграрного сектору, актуальний стан сільськогосподарського виробництва та експортний потенціал продукції сільського господарства в країни ЄС розповіла Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції. Також Ольга Трофімцева наголосила, що саме розвиток аграрних технологій є запорукою успіху сільського господарства.

    

Олексій Рожков, начальник управління співробітництва з ЄС, заступник директора департаменту міжнародного торгово-економічного співробітництва та євроінтеграції Міністерства економічного розвитку і торгівлі завершував прес-брифінг своїм виступом. Пан Рожков розказав про заходи Уряду, що спрямовані на максимальне використання можливостей в рамках зони вільної торгівлі Україна – ЄС і найбільш перспективні та пріоритетні галузі. Цікавим для журналістів було питання економічного розвитку східних та центральних регіонів України.

    

Такий формат проведення прес-брифінгу був цікавим та корисним досвідом для учасників, що дало їм змогу підготувати різноманітні журналістські матеріали для своїх видань.

Фоторепортаж з заходу можна переглянути тут: https://goo.gl/h2N7P2

 

Більш детальну інформацію про проект ви можете дізнатися тут: http://internews.ua/projects/eu-ukraine/eu-ua-assosiation-media-project/

 

Другий етап проекту «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева».

Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів проекту:

Ізабелли Хруслінської, польський Фонд міжнародної солідарності, e-mail: izabella.chruslinska@solidarityfund.pl

Наталії Руденко, Інтерньюз-Україна, за телефоном: 093 567 00 85, e-mail: nrudenko@internews.ua

Ольги Сушицької, Інтерньюз-Україна, за телефоном:  067 243 63 55, e-mail:  osushytska@internews.ua

Андрія Нечипорука, Товариство Лева, за телефоном: 067 673 38 33, e-mail: anechyporuk@gmail.com