Тендер на виробництво відеоролика на європейську тематику

Технічне завдання на виробництво відеоролика

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відеоролика на європейську тематику, зокрема висвітлення теми культури. Заявки на участь у тендері приймаються до 23 червня 2017 року.

Замовник: Представництво Європейського Союзу в Україні; ГО “Інтерньюз-Україна”

Мета: зробити цікаве, нестандартне, мотиваційне відео на тему культури, зокрема, культурної дипломатії як інструменту формування позитивного іміджу країни. Показати, що Україна має увійти в європейський простір, відкрити цьому простору найцікавіший зріз національної культури, вибудувати систему ефективного взаємообміну культурними ініціативами.

Завдання: показати у відео, що немає «правильної» культури чи «правильної» мови, що культура – поняття багатогранне та множинне. Показати, що культура не стосується лише літератури чи мистецтва, що культура включає різні креативні індустрії (дизайн, кіно, ІТ-технології тощо). Відео має показати людям, що креативна галузь сприяє примиренню, економічному зростанню, розвитку людства та загальнолюдських цінностей. Основною метою відео є спонукання до розширення власних горизонтів стосовно культури, адже культура не має кордонів. Спонукати до розвитку креативних та культурних індустрій, адже зараз Україна має всі шанси розбудовувати свою національну культуру і зацікавити цією культурою як Євросоюз, так і весь світ.  

Цільова аудиторія: всі вікові групи та регіони України

Формат: відео з живими людьми, з прикладами реальних успішних історій, короткими інтерв’ю,  з можливою інфографікою, анімацією тощо.  Вітаються нестандартні ідеї щодо подання інформації.

Хронометраж: 30 секунд – коротка (телевізійна версія), 3-5 хвилин – довга версія для Інтернету.

Прикладом може бути таке відео: http://bit.ly/EU-video-example

Кінцевий термін готового продукту: кінець вересня – початок жовтня

 

Організаційно-технічна інформація

 

1. Складові тендерної пропозиції

 • Запропонований бюджет (форма бюджету надана нижче)
 • Концепція відеоролика
 • Опис досвіду у сфері виготовлення мультимедійних матеріалів

2. Строки надання тендерної пропозиції

 • заявки на виготовлення відео приймаються до 23 червня 2017 року
 • заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу: ogurtovenko@internews.ua з темою листа: «Тендер на виготовлення відеоролика про культуру» 

3. Правила оформлення тендерної пропозиції

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою;
 • вчасно надіслані електронною поштою;

 

4. Вимоги до послуг та умови оплати

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях. 

 

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та Фізичні особи–підприємці (ФОП). 

 

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕД 90.03 або 59.11)

 

Для юридичних осіб: всі товари, роботи, послуги, що надаються ГО «Інтерньюз-Україна» мають бути сплачені без ПДВ, оскільки проект, в рамках якого виготовляється відео-ролик, зареєстрований в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, як проект міжнародної технічної допомоги. 

 

5. Критерії вибору переможців

 • Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації;
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг;
 • Якість пропонованої концепції відеоролика;
 • Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на виготовлення відео-ролика) та умови надання послуг.

6. Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями,  які зазначені у Тендерній пропозиції.

7. Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

 

Форма бюджету

Стаття витрат

Кількість одиниць

Вартість

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

 

 

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Ольги Гуртовенко, Інтерньюз-Україна, за телефоном:  050 82 02 777, e-mail:  ogurtovenko@internews.ua.