Стратегія комунікування євроінтеграції стала основою для нормативного документа у сфері телебачення та радіомовлення

 

Днями Державний комітет телебачення і радіомовлення України презентував проект «Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки». Цей нормативний акт розроблено на основі Стратегії комунікування європейської інтеграції України, яку, в свою чергу, підготувала незалежна Експертна група у тісній співпраці з Урядовим офісом з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України в рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа».

Олександр Макобрій, завідувач сектору міжнародних зв’язків управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції, зазначив, що інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України є одним з пріоритетних завдань Держкомтелерадіо у 2017 році.

Таким чином, до кінця цього року, представники Держкомтелерадіо планують затвердити проект документу, а вже з початку 2018 року нормативний акт вступить в силу.

Проект «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» реалізується громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» і Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща).

Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Читайте деталі про робочу зустріч з представниками громадських організацій та обговорення Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на Урядовому порталі.