«Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів», – лекція-дискусія в Ужгороді

26 квітня 2017 року о 10:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників вищих навчальних закладів Ужгорода та Закарпатської області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих на зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС.

 

Що? Відкрита лекція-дискусія «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів»

Коли?  26 квітня 2017 року, середа, 10.00 – 11.00

Де?    м. Ужгород, Ужгородський національний університет, вул. Університетська, 14, читальна зала бібліотеки.

Для кого: для студентів Ужгородського національного університету та інших ВНЗ міста. А також для молодих людей, які планують навчатися за кордоном та брати участь у програмах обміну.

 

Тема лекції:

  • Можливості освітньої програми Еразмус+ для університетів, студентів та викладачів.

 

Експерт дискусії:

  • Катерина Жданова, менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні.

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua та Діани Бущук, 097 151 49 05, dbushchuk@internews.ua