Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Луцьку та Ковелі

14-16 березня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Луцьк та Ковель з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

 

Що? Круглий стіл «Програми ЄС у сфері освіти, молоді та культури»

Для кого: представники органів державної влади та місцевого самоврядування Волинської області

Коли? 14 березня, 10.30 – 11.30

Де? м. Луцьк, Волинська обласна державна адміністрація, Київський Майдан, 9, мала зала, 2 поверх

Під час зустрічі учасники дізнаються про пріоритети Представництва ЄС, можливості співпраці у сфері освіти, молоді, культури,  спорту, ЗМІ та інформаційних ресурсів.

 

Що? Інтерактивна гра для молоді на тему «Засідання Ради ЄС: чи отримає Україна безвіз?»

Для кого: студенти, школярі старших класів, євроклубівці

Коли/де? 14 березня, 12.00 – 14.00, м. Луцьк, Інформаційний центр ЄС на базі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, вул. Винниченка, 30а.

Коли/де? 16 березня, 12.30 – 14.00, м. Ковель, Ковельська міська гімназія, вул. Незалежності, 49

Гра-зустріч для старшокласників та студентів допоможе розібратися у тому, як працюють інституції Європейського Союзу, що таке Рада ЄС та у чому її особливість. Також учасники дізнаються, у який спосіб у ЄС ухвалюють закони та багато нових та цікавих фактів про країни Європейського Союзу. 

 

Що?   Тренінг «Як написати грантову заявку на проекти ЄС»

Коли? 15 березня, 10.30-12.30

Де? м. Луцьк,  Бізнес академія практичного менеджменту м. Луцьк, вул. Бойка, 1 (3 поверх)

Для кого: для громадських організацій та усіх, хто планує або вже має невеликий досвід подачі заявок на гранти від ЄС

Якщо ви маєте ідею та хочете дізнатись, як отримати фінансування від ЄС на її втілення, запрошуємо вас на інтенсивний тренінг, на якому експерт з розробки та подання грантових заявок розповість, як правильно подаватись на грантові конкурси. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/grants-workshop

 

Що? Панельна дискусія для представників місцевого бізнесу «Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти»

Коли?  15 березня,  17.00-18.30

Де? м. Луцьк, Бізнес академія практичного менеджменту м. Луцьк, вул. Бойка, 1 (3 поверх)

Представники місцевого бізнесу дізнаються про можливості виходу на ринки ЄС, переваги, які надає Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, почують експертні поради з міжнародного розвитку бізнесу, а також успішні історії місцевих підприємців, які вийшли на ринок ЄС. До участі у дискусії запрошуються також підприємці Ковеля, для яких забезпечується  трансфер. Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/eu-ua_business

 

Що? Вікторина на знання фактів ЄС з фотовиставкою «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли/де? 15 березня, 15.30 – 17.00, м. Луцьк, територія Луцького замку, вул. Кафедральна, 1А, вхід безкоштовний

Коли/де? 16 березня, 15.30 – 17.00, м. Ковель, площа навпроти Палацу учнівської молоді, вул. Незалежності, 101

Під час вікторини учасники перевірять та вдосконалять знання про Європейський Союз та відносини Україна-ЄС. Найактивніші учасники вікторини отримають пам’ятні призи на згадку. 

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua