Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Вінниці та Жмеринці

15 – 17 лютого 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Вінницю та Жмеринку з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

 

Що?    Круглий стіл «Програми ЄС-практичні результати співпраці для Вінниччині»

Для кого: представники органів державної влади та місцевого самоврядування Вінницької області

Коли?    15 лютого, 9.30 – 12.00

Де?         м. Вінниця, Вінницька ОДА, вул. Соборна, 70, зала засідань, 2 поверх

Учасники заходу матимуть нагоду ознайомитись із проектами ЄС у Вінницькій області, дізнатися про те, як отримати підтримку ЄС для власних ідей та написати вдалу грантову заявку, про допомогу малому та середньому бізнесу, про практичні результати співпраці України-ЄС на Вінниччині.

 

Що?    Зустріч з журналістами та громадськими активістами

Коли/де? 15 лютого, 12.30 – 14.30, м. Вінниця, Креативний простір «Артинов», вул. архітектора Артинова, 12а

Коли/де? 17 лютого, 13.00 – 14.30,  м. Жмеринка, кафе «Ермітаж», вулиця Центральна, 6

Журналісти та громадські активісти запрошуються обговорити бачення впровадження реформ в контексті євроінтеграції, питання створення суспільного мовлення в регіоні, також учасники матимуть нагоду дізнатись про грантові можливості для ГО та медіа, варіанти співпраці і підтримки зі сторони проектів ЄС.

 

Що?      Панельна дискусія для представників місцевого бізнесу «Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти»

Коли?  15 лютого 2017 року, середа, 16.00-18.00

Де?        м. Вінниця, Галерея «Інтершик», вул. архітектора Артинова, 12а

Представники місцевого бізнесу дізнаються про можливості виходу на ринки ЄС, переваги, які надає Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, почують експертні поради з міжнародного розвитку бізнесу, а також почують успішні історії місцевих підприємців, які вийшли на ринок ЄС. До участі у дискусії запрошуються також підприємці Жмеринки, для яких забезпечується  трансфер. Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/EU-UAbusiness 

 

Що?     Інтерактивна гра для молоді на тему «Засідання Ради ЄС: чи отримає Україна безвіз?»

Для кого: студенти, школярі старших класів, євроклубівці

Коли/де? 16 лютого, 10.00 – 12.00, м. Вінниця, Інформаційний центр ЄС у Вінницькому національному технічному університеті, Хмельницьке шосе, 95

Коли/де? 17 лютого, 15.00 – 16.30, м. Жмеринка, ліцей №2, вул. Центральна, 2.

Гра-зустріч для старшокласників та студентів допоможе розібратися у тому, як працюють інституції Європейського Союзу, що таке Рада ЄС та у чому її особливість. Також учасники отримають інформацію про те, у який спосіб у ЄС ухвалюють закони та дізнаються багато нових та цікавих фактів про країни Європейського Союзу. 

 

Що?     Публічна дискусія для молоді, активістів та представників ГО

Коли?  17 лютого 2017 р, п’ятниця,

Де?      м. Жмеринка, приміщення Жмеринської міської ради, вул.Центральна,4

Учасники дізнаються які корисні проекти та ініціативи підтримує Представництво ЄС у Вінницькій області, зокрема в інформаційній та освітній сферах, як писати грантові заявки на власні проекти, а також про перспективи розвитку міста та області.

 

Що?   Вікторина на знання фактів ЄС з фотовиставкою «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли/де? 16 лютого, 17.00 – 18.30,  м. Вінниця, ТРЦ Мегамол, вулиця 600-річчя, 17, хол торговельного центру

Коли/де? 17 лютого, 15.00 – 16.30, м. Жмеринка, Жмеринський залізничний вокзал, пр-т Б.Олійника,1

Під час вікторини учасники перевірять та вдосконалять знання про Європейський Союз та відносини Україна-ЄС. Найактивніші учасники вікторини отримають пам’ятні призи на згадку. 

 

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua