Брифінг “Громадскість передасть Міністру інформаційної політики офіційне звернення про загрози внаслідок обмеження доступу українців до центральних телеканалів”

22 грудня 2016, 11:00

Укрінформ

(м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)

 

Вступ в дію з 1 січня 2017 нового Закону «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» передбачає створення нових умов співпраці між найбільшими національними медіагрупами та провайдерами.

Неготовність сторін до конструктивного діалогу, результатом якого має стати компроміс на користь саме глядача, а також відсутність ринкових відносин між учасниками процесу не лише робить споживача заручником ситуації, але й створює для країни стратегічні ризики.

Саме про них йтиметься в зверненні до Міністра інформаційної політики України, підписаного багатьма учасниками громадськості та професійного медіа-середовища.

СПІКЕРИ:

Віталій Мороз - ГО "Інтерньюз-Україна", керівник програм нових медіа

Павло Моісеєв – ГО "Інтерньюз-Україна", директор з правових питань

Акредитація ЗМІ: Анна Калініченко, 066 364 28 08  або e-mail: hkalinichenko@internews.ua

Дивіться онлайн трансляцію брифінгу тут:

                                                                                                                              

Захід відбудеться а рамках проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”.