“Інтерньюз-Україна”показали журналістам #КіноПростоНеба

Справжнє кіно повинно змусити глядача забути про те, що він сидить в кінозалі. Поділяючи цю думку метра світового кінематографу Романа Поланскі, «Інтерньюз-Україна» організував для медіа кінопоказ справжнього кіно під відкритим небом.

Перший кінопоказ просто неба для представників ЗМІ в «Інтерньюз-Україна»  зібрав близько 80 глядачів. Організатори підготувались до перегляду і відтворили атмосферу справжнього вуличного кінотеатру. Пледи, какао, чай, глінтвейни та смаколики додали осінньому вечору особливого тепла та комфорту.

Фільм для показу було обрано не випадково. «Повернення» – кіно, прем'єрний показ якого з аншлагом та оваціями пройшов в червні 2016 року. Тоді зала кінотеатру «Жовтень» не змогла вмістити всіх репортерів, охочих подивитися картину. Такий глядацький попит серед медіа мотивував «Інтерньюз-Україна» організувати окремий спеціальний показ для представників ЗМІ.

В основі сюжету «Повернення» – чотири історії з життя волонтерів та ветеранів АТО, які, перемогли обставини і себе.  Три історії про солдатів, які зазнали фізичних поранень та психічних травм під час бойових дій, ще одна – про жінку-волонтера, яка отримала важке поранення внаслідок своєї діяльності.

Усі чотири історії зі щасливим фіналом. Герої стрічки знаходять в собі сили йти далі по життю і на власному прикладі показують, що ніколи не варто втрачати віри в себе та не припиняти шукати своє покликання.

Автор сценарію «Повернення» Сергій Бібік та головний режисер і продюсер Станіслав Цехмістренко також завітали на кінопоказ та поспілкувалися з глядачами.

Переглянути фото із заходу та відчути атмосферу вечора можна тут

  

 

 

Переглянути фільм у відкритому доступі можна тут: 

«Повернення. Масажист» 

«Повернення. Волонтер» 

«Повернення. Мер» 

«Повернення. Німець» 

 

 

Довідково:

Цикл документальних фільмів «Повернення» створено за підтримки проекту USAID «У-Медіа», що його виконує міжнародна організація Internews та ГО «Інтерньюз-Україна». Партнером виступив Центр зайнятості вільних людей.