Названо переможців конкурсу медіа-матеріалів про позитивні історії переселенців

Названо переможців конкурсу медіа-матеріалів про позитивні історії переселенців

Медіа-матеріали від "Expert-KR" (Кривий Ріг), "Громадське. Полтава" (Полтава) та "Радіо Свобода" стали переможцями конкурсу медіа-матеріалів, що висвітлюють історії успіху внутрішньо переміщених осіб. Конкурс було організовано ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

Перше місце виборов спецпроект "Переселення" від громадського медіа-ресурсу Expert-KR (Кривий Ріг). Матеріали проекту доступні тут: http://expertkr.com.ua/projects/pereselennya

Друге місце зайняли документальні матеріали від Громадське ТБ – Полтава. Матеріали доступні тут:

https://www.youtube.com/watch?v=ezOzjjhG93M

https://www.youtube.com/watch?v=oXtEs-3r-YM

https://www.youtube.com/watch?v=NDet2Hi26QI

https://www.youtube.com/watch?v=Oy9NNDSllPw

На третьому місці з мінімальним відривом від попереднього переможця – документальні матеріали від "Радіо Свобода". Матеріали доступні тут:

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27427073.html

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27449595.html

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27487855.html

Конкурс матеріалів ставив акцент на позитивних історіях переселенців, а саме історіях успіху в облаштуванні нового життя. Хтось відкрив новий бізнес, хтось вдало влаштувався на роботу, хтось подолав життєву драму і успішно адаптувався до нових умов на новому місці, – все це стало сюжетами для медіа-матеріалів, які брали участь у конкурсі. Загалом на конкурс надішло понад 180 матеріалів від понад 130 медіа.

Переможці отримають подарункові сертифікати на купівлю журналістського обладнання.

Конкурс відбувався в рамках ініціативи "Разом до успіху", що втілювалася за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні") та Уряду Японії.

 

Додаткову інформацію можна отримати у Володимира Єрмоленка, директора європейських проектів ГО "Інтерньюз-Україна": vyermolenko@internews.ua, 044 458 44 40. 

__________________________________________________________________

 ГО "Інтерньюз-Україна" одна з найбільших громадських організацій, що працює у сфері медіа та комунікацій  з 1996 року. Місія організації полягає в утвердженні європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. Діяльність  організації спрямована на розвиток незалежних і плюралістичних ЗМІ в Україні, підвищення стандартів роботи журналістів, удосконалення законодавчої бази, що регулює відносини в сфері медіа, розвиток нових медіа, налагодження ефективної взаємодії між ЗМІ, громадськими організаціями та владою, підтримку євроінтеграційних процесів, розвиток демократії та основ громадянського суспільства.