Відкриття фото-виставки «Україна очима переселенця» в УКМЦ

6 серпня о 12.00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім на Європейській площі) відбудеться брифінг з нагоди відкриття фото-виставки «Україна очима переселенця». 

На виставці буде представлено близько 20 фотографій, автором яких є – Катерина Пікун (Птаха), фотограф, переселенка з Луганська. Вона одна з понад мільйона людей, які змушені були залишити свої рідні міста. У лютому 2014 року квартиру Катерини в Луганську розбомбили, тому наразі Катя з сином будують нове життя у Львові. У липні 2015 року, через рік після переселення, за ініціативи громадської організації «Інтерньюз-Україна» та Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Катя здійснила поїздку українськими містами. Так з’явилась серія фотографій про те, якою вона побачила країну. Побачила те, що в Україні, на сході і на заході, в центрі чи на півдні, більше спільного, ніж відмінного. Що в країні більше того, що об’єднує, ніж того, що роз’єднує. Це Україна очима переселенця.

У програмі заходу: 

  • історія створення фотографій та враження від подорожі українськими містами від автора-фотографа Катерини Пікун; 
  • короткий огляд історій життя вимушених переселенців – героїв статей інфокампанії «Ми різні, Ми разом» від  авторів Тетяни Огаркової та Володимира Єрмоленка;
  • показ соціальних відео-роликів інфокампанії; 
  • урочисте відкриття фото-виставки.

Фото-виставка «Україна очима переселенця» буде відкрита для вільного огляду у медіа-лаунжі Українського кризового медіа-центру з 6 по 14 серпня з 10.00 до 17.00.

Фото-виставка та календар «Україна очима переселенця» є частиною інформаційної кампанії «Ми різні, ми разом», що реалізується громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Основна ідея проекту – сприяти єдності країни через інтеграцію переселенців до місцевих громад, а також створити умови для майбутньої реінтеграції нині окупованих територій. У цій ініціативі ми прагнули багато говорити про внутрішніх переселенців. Про їхній біль та їхні проблеми. Про тих, хто їм допомагає, і як їм допомогти. Про те, що вони і досі потребують допомоги. Ми прагнули показати, що Україна єдина, попри відмінності. Ми зняли багато телевізійних сюжетів і зробили серію статей. З ними можна ознайомитися за посиланням: http://internews.ua/2015/01/all-different-all-together/

Вхід на виставку вільний!

Додаткову інформацію ви можете отримати у Ірини Малютіної за тел. (098)988-88-89 або imaliutina@internews.ua.