Асоціація з ЄС у ваших медіа: посібник для журналістів

Попри складні для України часи, нині вона вперше за понад 20 років незалежності має шанс на реальну, а не декларативну євроінтеграцію, отож сьогодні євроінтеграція переходить у площину конкретних внутрішніх реформ та змін. Євроінтеграційна тематика від абстрактної для багатьох медіа дипломатичної матерії стає цілком практичною – це означає нові можливості для журналістів та нову відповідальність, адже роль засобів масової інформації у реалізації європейського курсу країни є однією з ключових.

«АСОЦІАЦІЯ З ЄС У ВАШИХ МЕДІА: посібник для журналістів» – це посібник, який розробила громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Українського медійного проекту» (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз Нетворк в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою посібника є надати журналістам розуміння базових для професійного висвітлення тематики речей, уміння відрізнити важливу інформацію від другорядної та спекуляцій, зорієнтуватись у джерелах інформації та коментарів.

В умовах сьогодення роль медіа у висвітленні процесів, пов’язаних із впровадженням Угоди про асоціацію є вкрай важливою. Дане видання допоможе у підготовці матеріалів, організації інтерв’ю чи дискусій в ефірі ваших медіа, спрямованих на відстежування виконання Угоди, проведення передбачених нею реформ та роз’яснення їхньої суті вашій цільовій аудиторії.

 Посібник, окремо українською та російською мовами,  можна прочитати онлайн, або ж завантажити собі:

 - українська версія: http://issuu.com/internews-ukraine/docs/eu_association_agreement_in_your_me

 - російська версія: http://issuu.com/internews-ukraine/docs/eu_association_agreement_in_your_me_be668776c108d5

Отримати посібник ви можете в офісі «Інтерньюз-Україна» з 10.00 до 18:00 за адресою: вул. Ризька 15, м. Київ, Україна, 04112. Необхідно попередньо зробити замовлення по телефону: 044-458-44-40 або e-mail: info@internews.ua.