Тренінг «Європа поруч: євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні»

23-24 січня 2015 року Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» проведе для журналістів з різних регіонів України дводенний тренінг «Європа поруч: євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні». Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники цього тренінгу отримають додаткові знання та навички для більш цікавого, коректного та повного висвітлення питань європейської інтеграції, зокрема зв'язку євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні.

Програма тренінгу передбачає:

  • відносини між ЄС та Україною в контексті сучасної політичної ситуації в Україні;
  • європейська інтеграція як програма реформ
  • ключові сфери проєвропейських реформ: суди, енергетика, торгівля, технічні стандарти, візові питання тощо
  • аналіз та спростування міфів щодо Угоди про асоціацію;
  • типові помилки та стереотипи у висвітленні тематики ЄС;
  • основні джерела інформації про європейську інтеграцію;
  • діяльність проектів ЄС в Україні; огляд програм допомоги ЄС в Україні;
  • освітні питання: можливості навчання в ЄС

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15 – офіс МГО «Інтерньюз-Україна».

Час проведення: 23-24 січня 2015 року, 10.00-18.00.

Учасників тренінгу буде відібрано на конкурсній основі. Для подання заявки на участь у тренінгу потрібно заповнити цю анкету. Дедлайн подання заявок – 12 січня 2015 року, 23.00.

Тренери/спікери: експерти Інтерньюз-Україна, Представництва ЄС в Україні, провідних українських аналітичних центрів, ключових українських ЗМІ, що займаються європейською тематикою тощо.

Організатори забезпечують учасників проживанням (1 ніч), харчуванням, та за наявності квитків (купейний квиток туди-назад) відшкодовують вартість проїзду.

Додаткову інформацію ви можете отримати у Михайліченко Ольги 050 8453602.

Метою проекту «Європа поруч: євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні», що здійснюється за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, є навчання групи журналістів з різних регіонів України більш професійно висвітлювати інформацію про європейську інтеграцію, зокрема аналізувати процес проєвропейських внутрішніх реформ в Україні.