Тренінги зі стандартів та етики інформаційної журналістики»

медіа-етикаМіжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей взяти участь у тренінгах на тему «Стандарти та етика інформаційної журналістики», які відбудуться в Києві протягом 5-11 березня 2012 року:

 • 5-7 березня 2012 року – для журналістів з Одеси та Одеської область;
 • 9-11 березня 2012 року – для журналістів з Миколаєва та Херсону (областей).

Лише на цьому тренінгу Ви зможете довідатися про:

 • 7 найважливіших стандартів інформаційної журналістики,
 • 17 етичних засад професії журналіста,
 • та 35 способів боротьби з цензурою.

Вас чекає ексклюзивна програма від успішних практиків. 60 % тренінгу – це практичні завдання, рольові ігри, мозкові штурми, дискусії та цікаві приклади, завдяки яким Ви зможете знайти відповіді на запитання:

 • Що таке стандарти інформаційної журналістики та навіщо вони потрібні?
 • В чому суть етичних норм журналістської професії?
 • Чим прес-реліз відрізняється від новини?
 • Оперативність, точність і вичерпність – що є найважливішим?
 • Що таке «журналістсько-людський розмовник»?
 • Звідки береться «журналістська мова» та багато іншого.

Детальніше про тренерів:

Ігор Куляс – провідний медіа-тренер України. Працював шеф-редактором «Нового каналу», випусковим редактором програм новин «Репортер», редактором-аналітиком Телевізійної служби новин на «1+1». Провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів. Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Олександр МакаренкоОлександр Макаренко – колишній головний редактор ранкових програм на телеканалі Сіті. Працював редактором новин на радіо, директором тренінгового центру МГО «Інтерньюз-Україна». Провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів. Провів понад 25 корпоративних консультацій на 18 українських регіональних та мережевих компаніях. Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Місце проведення: офіс МГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька 15, м. Київ
Час проведення: з 10.00 до 18.00 кожного дня

Умови участі:
Для участі у тренінгу необхідно до 28 лютого 12.00 надіслати ОН-ЛАЙН ЗАЯВКУ, або зареєструватися за телефоном (044) 458-44-40, 501-92-03, моб.тел. 063-433-90-44 (Вікторія Козир). Підтвердження участі відібрані учасники отримають 29 лютого. Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови участі.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Учасникам забезпечують:
- відшкодування дорожніх витрати за наявності оригіналів квитків;
- харчування (кава-паузи та обід);
- проживання в двомісних номерах.

Тренінги відбуваються в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації «Інтерньюз Нетворк» за фінансової підтримки АМР США.

Із додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтеся до координатора тренінгу Вікторії Козир за тел. (044) 458 44 40, 063-433-90-44, або написавши на електронну адресу event@internews.ua.